Komputer PC lub MAC

  1. Zainstaluj: pobierz i zainstaluj bezpłatne oprogramowanie Adobe Digital Editions na swoim komputerze , klikając tutaj.
  2. Pobierz: kliknij łącze pobierania generowane przez nasz serwis, aby zainicjować bezpieczne pobieranie.
  3. Otwórz: Otwórz plik .ascm pobrany po prostu z Adobe Digital Editions. Po wyświetleniu monitu o autoryzację komputera wprowadź identyfikator Adobe ID i hasło.
  4. Ciesz się: Twój eBook zostanie natychmiast dostarczony do komputera, dzięki czemu można od razu zacząć czytać. Następnie można przenieść książkę do kompatybilnego urządzenia eReader za pomocą kabla USB.

Telefon komórkowy lub tablet

  1. Zainstaluj: zainstaluj jedeną z wielu aplikacji do czytania eBook zgodnych z Adobe DRM, np.: DL Reader lub Kobo – całkowicie za darmo na iOS i Androida. Kliknij tutaj, aby uzyskać pełną listę kompatybilnych aplikacji mobilnych i urządzeń.
  2. Pobierz: Kliknij łącze pobierania, aby rozpocząć pobieranie pliku .ascm. Jest to specjalny typ pliku, który umożliwia bezpieczne pobieranie zakupionej książki.
  3. Otwórz: Otwórz plik .ascm pobrany po zainstalowaniu aplikacji w punkcie 1. Po wyświetleniu monitu o autoryzację urządzenia przenośnego wprowadź identyfikator i hasło programu Adobe ID.
  4. Korzystaj: Treść Twojej e-książki zostanie natychmiast dostarczona do urządzenia mobilnego, dzięki czemu możesz od razu zacząć czytać, także w trybie offline.