Na łamach portalu „CoPrzeczytać?” ukazała się rekomendacja książki Jakuba Dymka „Nowi barbarzyńcy”, wydanej w ramach serii #ArbitrorMyśli.

„[T]o książka, która przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom literatury popularnonaukowej czy związanej ze światową polityką. Jej autorem jest Jakub Dymek, polski publicysta, kulturoznawca i komentator polityczny. Na koncie ma m.in. współpracę z Krytyką PolitycznąDziennikiem Gazetą Prawną czy Rzeczpospolitą. Jego postać wśród odbiorców wzbudza wiele emocji, często skrajnych. Warto również wspomnieć, że za publikacje o tajnych więzieniach CIA w Polsce był nominowany do nagrody dziennikarskiej Grand Press. Teraz Czytelnicy mają okazję zapoznać się z jego książką, w której dzieli się z odbiorcami wieloma ciekawymi poglądami” – czytamy w artykule. Całość tekstu jest dostępna na stronie internetowej coprzeczytać.pl.

Wraz z redakcją „CoPrzeczytać?” serdecznie polecamy lekturę „Nowych barbarzyńców”! Pozycja jest dostępna w naszym sklepie internetowym, a już wkrótce znajdzie się w księgarniach w całej Polsce.