Wydawnictwo Arbitror na Gdańskich Targach Książki

Już 16 marca będziemy gościć na największej imprezie czytelniczej Pomorza! Gdańskie Targi Książki będą trwały od piątku do niedzieli.

Wydarzenia towarzyszące Targom odbywać się będą w budynkach Polskiej Filharmonii Bałtyckiej, Instytutu Kultury Miejskiej, Nadbałtyckiego Centrum Kultury, Centrum Św. Jana, Biblioteki pod Żółwiem oraz Sztuki Wyboru. Pierwszego dnia targów wstęp jest bezpłatny, w kolejnych dniach obowiązuje opłata 5 złotych (z wyłączeniem uczniów i seniorów).

Celem inicjatywy jest promocja czytelnictwa i literatury publikowanej w Polsce, a także okazja do konsolidacji środowiska literackiego i umożliwienia spotkania z nim mieszkańcom Trójmiasta i województwa pomorskiego. Targom towarzyszyć będą liczne spotkania, warsztaty i wernisaże. Więcej informacji znaleźć można na oficjalnej stronie organizatora.

Na stoisku naszego wydawnictwa będzie można nabyć trzy dotychczasowe publikacje z serii #ArbitrorFakty: bestseller Tomasza Piątka “Macierewicz i jego tajemnice”, “Ukradzione miasto. Kulisy afery reprywatyzacyjnej” Jana Śpiewaka oraz “Reprywatyzacja warszawska. Byli urzędnicy przerywają milczenie” Patryka Słowika. Pierwsze 10 osób otrzyma egzemplarze z autografami autorów.

Do zobaczenia w Gdańsku!

Przez |2018-07-18T15:24:44+00:00Marzec 13th, 2018|#ArbitrorFakty, Arbitror, książki, spotkanie|Możliwość komentowania Wydawnictwo Arbitror na Gdańskich Targach Książki została wyłączona

About the Author: