Już 16 marca będziemy gościć na największej imprezie czytelniczej Pomorza! Gdańskie Targi Książki będą trwały od piątku do niedzieli.

Wydarzenia towarzyszące Targom odbywać się będą w budynkach Polskiej Filharmonii Bałtyckiej, Instytutu Kultury Miejskiej, Nadbałtyckiego Centrum Kultury, Centrum Św. Jana, Biblioteki pod Żółwiem oraz Sztuki Wyboru. Pierwszego dnia targów wstęp jest bezpłatny, w kolejnych dniach obowiązuje opłata 5 złotych (z wyłączeniem uczniów i seniorów).

Celem inicjatywy jest promocja czytelnictwa i literatury publikowanej w Polsce, a także okazja do konsolidacji środowiska literackiego i umożliwienia spotkania z nim mieszkańcom Trójmiasta i województwa pomorskiego. Targom towarzyszyć będą liczne spotkania, warsztaty i wernisaże. Więcej informacji znaleźć można na oficjalnej stronie organizatora.

Na stoisku naszego wydawnictwa będzie można nabyć trzy dotychczasowe publikacje z serii #ArbitrorFakty: bestseller Tomasza Piątka „Macierewicz i jego tajemnice”, „Ukradzione miasto. Kulisy afery reprywatyzacyjnej” Jana Śpiewaka oraz „Reprywatyzacja warszawska. Byli urzędnicy przerywają milczenie” Patryka Słowika. Pierwsze 10 osób otrzyma egzemplarze z autografami autorów.

Do zobaczenia w Gdańsku!