Tomasz Piątek gościem programu Newsweek Opinie

Tomasz Piątek, autor książki “Macierewicz i jego tajemnice” z serii #ArbitrorFakty, rozmawiał z Renatą Kim o pracy nad nową książką i niedawnych zwolnieniach w Ministerstwie Obrony.

“Moim celem nie jest wysoki wynik sprzedażowy, ale ostateczna odpowiedź na pytanie – kim jest Antoni Macierewicz? Po pierwszej książce wiemy na pewno, że nie jest tym, kogo udaje. Nie jest wielkim wrogiem Rosji, wręcz przeciwnie – otacza się osobami związanymi z Rosją, rosyjskim wywiadem wojskowym, rosyjską mafią.

[…] Mówię teraz nie tylko o swojej sytuacji, ale o sytuacji nas wszystkich w Polsce – nie możemy jedynie cieszyć się z tego, że ten straszny szkodnik, który uczynił naszą armię praktycznie bezbronną, odszedł. Musimy wyjaśnić, skąd on się w ogóle wziął i dlaczego tak bardzo nam szkodził. […] Po odwołaniu Macierewicza z funkcji szefa MON wiele osób przestało się bać”.

Więcej w nagraniu rozmowy Tomasza Piątka z Renatą Kim.

Przez |2018-03-14T08:45:31+00:00Marzec 14th, 2018|#ArbitrorFakty, #ArbitrorFakty, Macierewicz, Tomasz Piątek|Możliwość komentowania Tomasz Piątek gościem programu Newsweek Opinie została wyłączona

About the Author: